GozdeNET.Com Satılıktır…

GozdeNET.Com Satılıktır…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

MİT’in tabelası değişti

MİT’in tabelası değişti

Liderler bayramda nerede?

Liderler bayramda nerede?

‘Rum tarafının saçma tekliflerini kabul etmemiz mümkün değil’

‘Rum tarafının saçma tekliflerini kabul etmemiz mümkün değil’

‘Terör örgütleri inlere sıkışmış durumda’
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Haziran 2017 - 00:57:54
‘Terör örgütleri inlere sıkışmış durumda’

Bakan Soylu, Polatlı’da iftar programında şehit aileleri ve gazilerin de aralarında bulunduğu vatandaşlarla bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polatlı’da bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gazilerin de aralarında bulunduğu vatandaşlarla bir araya geldi.

Soylu, iftarın ardından yaptığı konuşmada, yakın zamanda yaşanan sel felaketinden dolayı Polatlılara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, vatandaşların bundan dolayı endişelerinin olmamasını istedi.

Bugün Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde tecrübe paylaşımı konferansında öğrencilere yalnız olmadıklarını ve milletin dualarının kendileriyle olduğunu anlattığını aktaran Soylu, “Ölüme onlar gibi her an hazırız. Eğer buna hazır olmazsak bizi mağlup etmeye çalışanlar, plan kuranlar, tezgah kuranlar, eğer biz tam anlamıyla irademizi ortaya koymazsak çoluk çocuğumuz, ailemiz dahil, Allah şahittir ki her şeyden vazgeçeriz, vatanımızdan, özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ay yıldızlı bayrağımızdan ve Ezanı Muhammediye’den vazgeçmeyiz.” diye konuştu.

Soylu, zenginliği sadece hayat standardını yükseltmek için istemediklerini belirterek, dünyadaki mazlumlara sessiz kalan ve elindeki güçle dünyayı kendilerine diz çökertmeye çalışanlara karşı güçlü bir Türkiye istediklerini ifade etti.

“Terör örgütleri inlere sıkışmış durumda”

“Güçlü olacağız, zengin olacağız, sözümüz dünyaya hüküm olacak.” ifadesini kullanan Soylu, konuşmasına şöyle devam etti:

“Terör örgütleri bugün dağılmış bir durumdadır. Telsiz konuşmalarını dinliyoruz. ‘Otları yiyoruz, ne olursunuz bize yardımcı olun’ diye kendi arkadaşlarından aman dileniyorlar. Hayvan gibi mağaralarda saklanıyorlar. Ama bizim aslanlarımız gereğini yerine getiriyorlar ve getirmeye devam edecekler.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz

Compare